Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

Dünyada ticaretin yeni dili olan dijitalde hızla gelişen e-ticaret alanında şimdi fark yaratacak etamam.com.tr sizlerden aldığı güçle emin adımlarla sektöre giriyor.
etamam.com.tr fark yaratacak markalarıyla ürün ve hizmetlerini en yüksek kalitede sunarak ilklere imza atmaya söz veriyor. 

 

VİZYONUMUZ

Mediterranean Press Group Alper Beyaz, etamam.com.tr adıyla özellikle sağlık ve hijyen alanındaki ürünler için en çok tercih edilen firma olacaktır.

—————————
MİSYONUMUZ

etamam.com.tr; heyecanlı ekip ruhuyla, başta sağlık, hijyen ve teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

—————————
DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik: Biz güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarız.

Çözüm Odaklılık: Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız. 

Deneyimli ekibimiz, medikal ürün konusunda, gerekli bütün bilgileri verecektir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren kuruluşumuz, her zaman bu sektörde yeni çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Bu kategoride yılların tecrübesine sahip eleman kadrosu ile hizmet çözümlerini geliştirmeye devam ediyoruz. Medikal malzeme satın almadan önce sitemizi ziyaret edebilirsiniz. etamam.com.tr; kaliteli alışveriş seçenekleri kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile bütün ürünleri toptan alabilirsiniz.

İLETİŞİM

  • Beybi Giz PLAZA, Maslak Mahallesi
  • Dereboyu Cad. / Meydan Sok. No: 1  
  • 34485/ Maslak/ İstanbul / Türkiye
  • +90 (505) 509 30 73 
  •  info@etamam.com.tr
  • www.etamam.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.